Działamy Globalnie
Stawiamy na jakość
Stawiamy na profesjonalizm

Kilka słów o nas…

Firma Global Trade rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. W krótkim czasie nasza firma osiągnęła silną i stabilną pozycję na rynku, co jest ogromnym sukcesem. Global Trade posiada bardzo dobre opinie. Charakteryzuje się przede wszystkim wiarygodnością i solidnością – wszystko to dzięki odpowiedniemu zarządzaniu oraz skutecznym decyzjom. Naszym głównym zadaniem jest dbałość o jakość świadczonych przez nas usług oraz oczywiście jakość oferowanych produktów.

 

Misją firmy Global Trade jest zapewnienie komfortu w wielu placówkach w całym kraju, jak również na terenie Unii Europejskiej. Przygotowane przez nas oferty to przede wszystkim gwarancja jakości i wygody dla naszych klientów. Staramy się oferować produkty najwyższej jakości – zarówno pod względem funkcjonalności, komfortu, jak i estetyki.

 

Oferta  przedsiębiorstwa ukierunkowana jest na szeroki obszar rynkowy. Docieramy do szpitali, hospicjów, domów pomocy, hoteli, ale również do różnego rodzaju instytucji prywatnych i państwowych. Global Trade w swojej propozycji posiada zróżnicowany sprzęt – między innymi materace, kołdry, pościele, wózki inwalidzkie, a także artykuły medyczne takie jak tlen medyczny, aparaty tlenowe  i wiele innych elementów. Nasze produkty spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, natomiast dzięki szerokiej ofercie, grono odbiorców powiększa się z dnia na dzień.

Dlaczego warto nas wybrać?

Firmę Global Trade tworzą ludzie, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Mogą Państwo liczyć na dobrą, fachową, kompetentną obsługę, jak również pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. Działamy po to, aby spełniać oczekiwania naszych klientów – w razie potrzeby jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pragniemy by nasze przedsiębiorstwo utrzymywało długotrwałe relacje handlowe, co skutkuje obustronnym zadowoleniem.